на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Капа U NK PEAK BEANIE SC FUT L
NIKE Капа U NK PEAK BEANIE SC FUT L
NIKE Капа U NK PEAK BEANIE SC FUT L
NIKE Капа U NK PEAK BEANIE SC FUT L
NIKE

NIKE Капа U NK PEAK BEANIE SC FUT L

код на производ: FB6526-071
1.690 MKD
1.690 MKD
1.352 MKD
Заштеда: 338 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 1SIZ
    1SIZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Капа
Основната поделба Текстил
Пол Unisex
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа FN4672-100
1.832 MKD
Заштеда 20%
2.290 MKD