на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Капа Essential
NIKE Капа Essential
NIKE Капа Essential
NIKE Капа Essential
NIKE

NIKE Капа Essential

код на производ: 9A0791-782
Prosečna ocena:
1.390 MKD
1.390 MKD
695 MKD
Заштеда: 695 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike JAN AOP ESSENTIAL е капа за тинејџери што дава топлина и неверојатен изглед. Направена од издржливи материјали, оваа капа ќе ви ја обезбеди удобноста што ја посакувате и интересен стил кој секогаш ќе ве натера да се истакнувате. Логото Jumpman на капчето зборува за спортски дух и посветеност на брендот.
Спецификација:

 • Капа за тинејџери

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба Текстил
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа VN000K9Y4QU
  1.268 MKD
  Заштеда 25%
  1.690 MKD
  големина
  ONE
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа NF0A7WJJJK31
  1.323 MKD
  Заштеда 30%
  1.890 MKD
  големина
  OS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FN4673-010
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа NF0A7WJJWUG1
  1.323 MKD
  Заштеда 30%
  1.890 MKD
  големина
  OS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа NF0A7WJOLJI1
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  големина
  OS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FN4672-100
  1.374 MKD
  Заштеда 40%
  2.290 MKD