на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Капа Peak Beanie
NIKE Капа Peak Beanie
NIKE Капа Peak Beanie
NIKE Капа Peak Beanie
NIKE

NIKE Капа Peak Beanie

код на производ: FB6526-838

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

1.690 MKD
1.690 MKD
1.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Peak Beanie е унисекс капа, идеална за студените денови. Без разлика дали сте во екстремно студени услови или само шетате низ градските улици, оваа топла капа ќе ви биде најдобар сојузник. Меката ткаенина е пријатна за носење, удобна и топла. Плетеното лого на Nike Futura јасно ја покажува вашата љубов кон брендот, без оглед на температурата. Не дозволувајте студеното време да ви ги уништи плановите за активности на отворено.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Лого на Nike Futura
 • Рачно перење
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи