на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW ERA Капа CHYT TONAL MESH TRUCKER NEYYAN
NEW ERA Капа CHYT TONAL MESH TRUCKER NEYYAN
NEW ERA Капа CHYT TONAL MESH TRUCKER NEYYAN
NEW ERA Капа CHYT TONAL MESH TRUCKER NEYYAN
NEW ERA Капа CHYT TONAL MESH TRUCKER NEYYAN
NEW ERA Капа CHYT TONAL MESH TRUCKER NEYYAN
NEW ERA

NEW ERA Капа CHYT TONAL MESH TRUCKER NEYYAN

код на производ: 60298888
1.890 MKD
1.890 MKD
1.134 MKD
Заштеда: 756 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 52-53
  • 48
  • 51
  • 54-55
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Капа
Основната поделба EQU
Пол Kids
Бренд NEW ERA
Возраст За тинејџери
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи