на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Капа NAN UPF 40PLUS FUTURA BUCKET H
NIKE Капа NAN UPF 40PLUS FUTURA BUCKET H
NIKE Капа NAN UPF 40PLUS FUTURA BUCKET H
NIKE Капа NAN UPF 40PLUS FUTURA BUCKET H
NIKE

NIKE Капа NAN UPF 40PLUS FUTURA BUCKET H

код на производ: 8A2942-F00
1.390 MKD
1.390 MKD
1.112 MKD
Заштеда: 278 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 56-60
  56-60
 • 56-60
  56-60
 • 56-60
 • 54-62
  54-62
 • 56-60
  56-60
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Капа
Основната поделба EQU
Пол За момчиња
Бренд NIKE
Возраст Мали деца
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи