на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Капа Gradient Cap
NIKE Капа Gradient Cap
NIKE Капа Gradient Cap
NIKE Капа Gradient Cap
NIKE Капа Gradient Cap
NIKE Капа Gradient Cap
NIKE Капа Gradient Cap
NIKE Капа Gradient Cap
NIKE Капа Gradient Cap
NIKE Капа Gradient Cap
NIKE

NIKE Капа Gradient Cap

код на производ: 3A3016-023
1.190 MKD
1.190 MKD
952 MKD
Заштеда: 238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • NSZ
  NSZ
 • ONE
  ONE
 • OSFA
  OSFA
 • UNSZ
  UNSZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NIKE GRADIENT CAP е lifestyle капа за помали девојки што ќе им ја обезбеди потребната заштита од сонце и ветер. Направена од памучна диапла, со стандарден раб и прилагодлив ремен на задната страна, оваа капа е идеална за секојдневно носење. Отворите за воздух додаваат чувство на удобност и удобност, додека закривениот раб обезбедува поголема покриеност.
Спецификација:

 • Капа за помали девојки - lifestyle
 • Прилагодливо затворање
 • Состав: 100% памук
 • Одржување: Рачно перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За девојчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи