на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Капа Limitless Cap
NIKE Капа Limitless Cap
NIKE Капа Limitless Cap
NIKE Капа Limitless Cap
NIKE

NIKE Капа Limitless Cap

код на производ: 8A2560-023
1.190 MKD
1.190 MKD
773 MKD
Заштеда: 417 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • ONE
  ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NIKE LIMITLESS CAP е lifestyle капа за помали момчиња. Оваа капа е модерна верзија на класичен дизајн. Направено од диагник, со стандарден раб и прилагодлив ремен на задната страна, оваа капа е идеална за секојдневно носење. Отворите за вентилација додаваат чувство на удобност и удобност, додека рамниот раб обезбедува добра покриеност.
Спецификација:

 • Капа за помали момчиња - lifestyle
 • Прилагодливо затворање
 • Состав: 100% полиестер
 • Одржување: Рачно перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FN4672-100
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD