на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Капа Limitless Cap
NIKE Капа Limitless Cap
NIKE Капа Limitless Cap
NIKE Капа Limitless Cap
NIKE

NIKE Капа Limitless Cap

код на производ: 8A2560-U10
1.190 MKD
1.190 MKD
952 MKD
Заштеда: 238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 56-60
  56-60
 • 56-60
  56-60
 • 56-60
 • 54-62
  54-62
 • 56-60
  56-60
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NIKE LIMITLESS CAP е детска lifestyle капа за момчиња. Оваа капа е модерна верзија на класичен дизајн. Направенa од кепер, со стандарден раб и прилагодлив ремен на задната страна, оваа капа е идеална за секојдневно носење. Отворите за вентилација додаваат чувство на удобност и удобност, додека рамниот раб обезбедува добра покриеност.
Спецификација:

 • Капа за момчиња - lifestyle
 • Прилагодливо затворање
 • Состав: 100% полиестер
 • Одржување: Рачно перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За момчиња
  Бренд NIKE
  Возраст Мали деца
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи