на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Капа Bucket
adidas Капа Bucket
adidas Капа Bucket
adidas Капа Bucket
adidas Капа Bucket
adidas Капа Bucket
adidas Капа Bucket
adidas Капа Bucket
adidas

adidas Капа Bucket

код на производ: IC2153
2.088 MKD
2.088 MKD
1.670 MKD
Заштеда: 418 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OSFA
  OSFA
 • 51-52
  51-52
 • 58-59
 • 56-57
  56-57
 • 54-55
  54-55
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas Bucket е lifestyle женски шешир со која ќе бидете подготвени за сончеви денови. Овој атрактивен модел обезбедува одлична заштита од сончевите зраци и обезбедува одлична удобност. Изработен е од мек памук, пријатен на допир, кој ќе внесе удобност и пријатност во вашето секојдневие. Добрата заштита од сонцето го прави незаменлив дел од гардеробата на секоја жена која се занимава со риболов или ужива во активности покрај реки и езера. Шапка со принт на trefoil и металик-златен тролист покажува допир на луксуз и додава на естетиката. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Женска lifestyle шешир
 • Состав: 100% памук
 • Принт Trefoil
 • Метално-златен trefoil

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи