на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Капа Monogram
adidas Капа Monogram
adidas Капа Monogram
adidas Капа Monogram
adidas Капа Monogram
adidas Капа Monogram
adidas Капа Monogram
adidas Капа Monogram
adidas

adidas Капа Monogram

код на производ: IB9194
Šifra proizvođača: EWR18
1.588 MKD
1.588 MKD
1.191 MKD
Заштеда: 397 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

аdidas Monogram Unisex Lifestyle Beanie е направен од мешавина на рециклирани и обновливи материјали. Оваа спортска шапка на луксузен начин шири вибрации од старата школа. Ненаметливиот монограм Trefoil од спортската архива ја обезбедува вистинската количина на софистицираност, идеална за секојдневно носење. Најмалку 50% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Монограмско печатење
 • Состав: 100% рециклиран полиестер кепер

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа NF0A7WJOH7I1
  2.490 MKD
  големина
  OS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа NF0A7WJOLJI1
  2.490 MKD
  големина
  OS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FN4672-100
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Капа FN4673-200
  1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD