на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Капа Clipped
VANS Капа Clipped
VANS Капа Clipped
VANS Капа Clipped
VANS

VANS Капа Clipped

код на производ: VN0A7UENBLK
2.090 MKD
2.090 MKD
1.672 MKD
Заштеда: 418 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • CHLD
  CHLD
 • L
  L
 • M
  M
 • NS
  NS
 • ONE
  ONE
 • OS
  OS
 • OSFA
  OSFA
 • OSFL
  OSFL
 • OSFM
  OSFM
 • OSFW
  OSFW
 • OSFY
  OSFY
 • PRO
  PRO
 • S
  S
 • UNSZ
  UNSZ
 • YTH
  YTH
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

VANS Clipped машката lifestyle капа носи класичен спортски комфор. Направена од пријатен материјал, ќе ви изгледа како да го немате на глава, а ќе го истакне секој аутфит. Рамниот визир штити од сонце, додека неговиот дизајн има модерен шмек. Прилагодлив на задниот дел од главата, можете да го прилагодите капчето на вашите сопствени потреби. Преголемото лого на Vans привлекува око и ве истакнува. Никогаш не ви е доста од модерни и практични додатоци, затоа земете го вашиот примерок од VANS Clipped капчето.
Спецификација:

 • Lifestyle машка капа
 • Прилагодлива на задниот дел од главата
 • Лого VANS

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За мажи
  Бренд VANS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи