на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Капа Ellie Velour
JUICY COUTURE Капа Ellie Velour
JUICY COUTURE Капа Ellie Velour
JUICY COUTURE Капа Ellie Velour
JUICY COUTURE Капа Ellie Velour
JUICY COUTURE Капа Ellie Velour
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Капа Ellie Velour

код на производ: JCAW122017-124
2.490 MKD
2.490 MKD
1.743 MKD
Заштеда: 747 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • ONE
  ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture ELLIE VELOR е женска капа која ќе ви даде неверојатно меко чувство. Изработен од вештачка кожа, многу е мек и дава луксузно чувство. На предната страна го има логото Juicy Couture. Можете лесно да го спакувате во вашата торба или џеб и да го носите со себе насекаде. Совршено ќе ја надополни секоја ваша облека. Спецификација:

 • Вештачка капа од велур
 • Состав: 95% полиестер, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Капа LC1726000
  1.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Капа LC1726400
  1.590 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Капа VN0A3ILLBD5
  2.023 MKD
  Заштеда 30%
  2.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Капа VN0A7UENBLK
  2.090 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW122017-116
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW222018-320
  2.303 MKD
  Заштеда 30%
  3.290 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH