на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

JUICY COUTURE Капа Ellie Velour Bucket Hat
JUICY COUTURE Капа Ellie Velour Bucket Hat
JUICY COUTURE Капа Ellie Velour Bucket Hat
JUICY COUTURE Капа Ellie Velour Bucket Hat
JUICY COUTURE Капа Ellie Velour Bucket Hat
JUICY COUTURE Капа Ellie Velour Bucket Hat
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Капа Ellie Velour Bucket Hat

код на производ: JCAW122017-116
2.490 MKD
2.490 MKD
1.743 MKD
Заштеда: 747 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • CHLD
  CHLD
 • L
  L
 • M
  M
 • NS
  NS
 • ONE
  ONE
 • OS
  OS
 • OSFA
  OSFA
 • OSFL
  OSFL
 • OSFM
  OSFM
 • OSFW
  OSFW
 • OSFY
  OSFY
 • PRO
  PRO
 • S
  S
 • UNSZ
  UNSZ
 • YTH
  YTH
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture ELLIE VELOR е женска капа која ќе ви даде неверојатно меко чувство. Изработен од вештачка кожа, многу е мек и дава луксузно чувство. На предната страна го има логото Juicy Couture. Можете лесно да го спакувате во вашата торба или џеб и да го носите со себе насекаде. Совршено ќе ја надополни секоја ваша облека. Спецификација:

 • Вештачка капа од велур
 • Состав: 95% полиестер, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи