на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

JUICY COUTURE Капа Fleur Fur
JUICY COUTURE Капа Fleur Fur
JUICY COUTURE Капа Fleur Fur
JUICY COUTURE Капа Fleur Fur
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Капа Fleur Fur

код на производ: JCAW222018-320
3.290 MKD
3.290 MKD
2.303 MKD
Заштеда: 987 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • ONE
  ONE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture FLEUR FUR е женска капа која ќе ви даде неверојатно меко чувство. Направена е од вештачко крзно, кое е многу е удобно и меко. Можете лесно да ја спакувате во вашата торба или џеб и да ја носите со себе насекаде. Мека и топла, ќе ве загрее за време на сите ваши активности на отворено и совршено ќе ја надополни секоја облека што ја носите.
Спецификација:

 • Капа од вештачко крзно
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Капа IC2153
  2.088 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  Sačuvano u omiljne
  Капа IB9194
  1.588 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  Sačuvano u omiljne
  Капа VN0A3ILLBD5
  2.023 MKD
  Заштеда 30%
  2.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Капа VN0A7UENBLK
  2.090 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW122017-124
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW122017-116
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH