на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

JUICY COUTURE Капа Fleur Fur
JUICY COUTURE Капа Fleur Fur
JUICY COUTURE Капа Fleur Fur
JUICY COUTURE Капа Fleur Fur
JUICY COUTURE

JUICY COUTURE Капа Fleur Fur

код на производ: JCAW222018-320
3.290 MKD
3.290 MKD
2.303 MKD
Заштеда: 987 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • CHLD
  CHLD
 • L
  L
 • M
  M
 • NS
  NS
 • ONE
  ONE
 • OS
  OS
 • OSFA
  OSFA
 • OSFL
  OSFL
 • OSFM
  OSFM
 • OSFW
  OSFW
 • OSFY
  OSFY
 • PRO
  PRO
 • S
  S
 • UNSZ
  UNSZ
 • YTH
  YTH
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Juicy Couture FLEUR FUR е женска капа која ќе ви даде неверојатно меко чувство. Направена е од вештачко крзно, кое е многу е удобно и меко. Можете лесно да ја спакувате во вашата торба или џеб и да ја носите со себе насекаде. Мека и топла, ќе ве загрее за време на сите ваши активности на отворено и совршено ќе ја надополни секоја облека што ја носите.
Спецификација:

 • Капа од вештачко крзно
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд JUICY COUTURE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи