на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Капа Thebe Magugu Bucket
adidas Капа Thebe Magugu Bucket
adidas Капа Thebe Magugu Bucket
adidas Капа Thebe Magugu Bucket
adidas Капа Thebe Magugu Bucket
adidas Капа Thebe Magugu Bucket
adidas Капа Thebe Magugu Bucket
adidas Капа Thebe Magugu Bucket
adidas

adidas Капа Thebe Magugu Bucket

код на производ: HK0123
1.988 MKD
1.988 MKD
1.193 MKD
Заштеда: 795 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 58-59
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Thebe Magugu Bucket е женски lifestyle шешир со модерен и функционален дизајн кој лесно ќе ги придружува сите ваши активности. Сонцето, цвеќињата, природата и овој adidas шешир, некои работи едноставно изгледаат совршено кога се заедно. Замислете иднина исполнета со нескротлива радост и слобода. Цветниот модел на јужноафриканската рајска птица на овој женски шешир претставува визија за нескротлива радост и слобода за сите. Направен е во соработка со јужноафриканскиот моден бренд Thebe Magugu од делумно рециклирана содржина создадена од производствен отпад. Кружниот раб ќе обезбеди целосна заштита од сонце и ќе додаде на естетиката.
Спецификација:

 • Женски шешир – lifestyle
 • Состав: 100% рециклиран полиестер
 • Кружен раб
 • Соработка со брендот Thebe Magugu
 • Цветна графика

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Капа VN0A3ILLBD5
  2.023 MKD
  Заштеда 30%
  2.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Капа VN0A7UENBLK
  2.090 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW122017-124
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW122017-116
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW222018-320
  2.303 MKD
  Заштеда 30%
  3.290 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа HM1678
  1.073 MKD
  Заштеда 40%
  1.788 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY