на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

THE NORTH FACE Капа Banner
THE NORTH FACE Капа Banner
THE NORTH FACE Капа Banner
THE NORTH FACE Капа Banner
THE NORTH FACE Капа Banner
THE NORTH FACE Капа Banner
THE NORTH FACE Капа Banner
THE NORTH FACE Капа Banner
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Капа Banner

код на производ: NF00AKNDKT01
1.690 MKD
1.690 MKD
1.521 MKD
Заштеда: 169 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • CHLD
  CHLD
 • L
  L
 • M
  M
 • NS
  NS
 • ONE
  ONE
 • OS
  OS
 • OSFA
  OSFA
 • OSFL
  OSFL
 • OSFM
  OSFM
 • OSFW
  OSFW
 • OSFY
  OSFY
 • PRO
  PRO
 • S
  S
 • UNSZ
  UNSZ
 • YTH
  YTH
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Обновете ја вашата надворешна опрема со The North Face BANNER унисекс outdoor капа. Капата што може да се носи на два начина го надградува вашиот зимски стил на елегантен начин. Мека акрилна ткаенина, со дел од еластин, обезбедува удобно вклопување. Топлината што ја носи го прави идеален за сите активности на отворено. Впечатливото TNF лого го комплетира стилот.
Спецификација:

 • Надворешно капче со две лица

 • Состав: 95% акрилик, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи