на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

GOORIN BROS Шапка Bee-witched
GOORIN BROS Шапка Bee-witched
GOORIN BROS Шапка Bee-witched
GOORIN BROS Шапка Bee-witched
GOORIN BROS Шапка Bee-witched
GOORIN BROS Шапка Bee-witched
GOORIN BROS

GOORIN BROS Шапка Bee-witched

код на производ: 105-0203-WHI
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

GOORIN BROS Bee-witched е унисекс капа за возрасни што ќе ја подигне секоја облека на следното ниво. Не е важно дали одите на фестивал или опуштено дружење со пријателите, бидејќи капата е скроена за сите прилики. Визирот создава сенка и сенка од 360 степени, така што сте обезбедени и заштитени во секое време. Логото на брендот GOORIN BROS е сошиено и внесува лежерен изглед. Графиката зашиена на предната страна носи бодрост и радост во секоја облека.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Графика на предната страна
 • Лого на GOORIN BROS

 • карактеристики вредност
  Категорија Шапка
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд GOORIN BROS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шапка 105-0206-BLK
  1.943 MKD
  Заштеда 35%
  2.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шапка JCAW122017-120
  1.370 MKD
  Заштеда 45%
  2.490 MKD
  големина
  ONE