на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

GOORIN BROS Шапка Truth Seeker
GOORIN BROS Шапка Truth Seeker
GOORIN BROS Шапка Truth Seeker
GOORIN BROS Шапка Truth Seeker
GOORIN BROS

GOORIN BROS Шапка Truth Seeker

код на производ: 105-0206-BLK
2.990 MKD
2.990 MKD
1.943 MKD
Заштеда: 1.047 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Покажете ја вашата дива страна со најразновидната унисекс капа GOORIN BROS Truth Seeker. Текстилот, животните, боите и светлите зборови ќе продолжат да се менуваат, но нашата оригинална силуета останува иста. Одново и одново ќе бидете сигурни што добивате со нашата капа. Секогаш уметност, никогаш само капа. Нема грешка. Секоја капа доаѓа со холографска етикета, што е доказ за автентичноста. Што се однесува до удобноста, сакаме само да нагласиме дека најдобрите капчиња доаѓаат од најдобрите материјали: висококвалитетна мрежа и најудобните ленти што ја отстрануваат потта. Затоа можете со леснотија да ги носите нашите капи цел ден, секој ден. Ние сме тука да обезбедиме квалитетни капи за квалитетни луѓе.
Спецификација:

 • Капа - Uniseks lifestyle
 • Материјал: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Шапка
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд GOORIN BROS
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шапка JCAW122017-120
  1.370 MKD
  Заштеда 45%
  2.490 MKD
  големина
  ONE