на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Капа Trefoil Bucket
adidas Капа Trefoil Bucket
adidas Капа Trefoil Bucket
adidas Капа Trefoil Bucket
adidas Капа Trefoil Bucket
adidas Капа Trefoil Bucket
adidas Капа Trefoil Bucket
adidas Капа Trefoil Bucket
adidas

adidas Капа Trefoil Bucket

код на производ: HM1678
1.788 MKD
1.788 MKD
1.252 MKD
Заштеда: 536 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 54-62
  54-62
 • 51-52
  51-52
 • 58-59
 • 56-57
  56-57
 • 54-55
  54-55
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Trefoil Bucket lifestyle шешир со кој ќе уживате во топлите летни денови. Овој атрактивен модел обезбедува одлична заштита од сончевите зраци и носи врвна удобност. Изработе е од памучен кепер, пријатна на допир бидејќи удобноста е она што ви треба во текот на летото. Добрата заштита од сонце се добива благодарение на кружниот раб, а на него има и adidas лого кое јасно говори за вашата љубов кон брендот. Отворите за вентилација обезбедуваат добра дишеност и постојан проток на воздух. Доколку сакате стилски и функционален шешир за претстојното лето, adidas Trefoil Bucket е вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Унисекс шешир - lifestyle
 • Состав: 100% памук
 • Кружен раб
 • Извезено adidas лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи