на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW ERA Шапка Essential
NEW ERA Шапка Essential
NEW ERA Шапка Essential
NEW ERA Шапка Essential
NEW ERA

NEW ERA Шапка Essential

код на производ: 60222498
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

NEW ERA ESSENTIAL е женски lifestyle шешир со кој ќе бидете подготвени да ги дочекате топлите сончеви денови. Овој атрактивен модел обезбедува одлична заштита од сончевите зраци и обезбедува врвна удобност. Изработен е од мек памук, пријатен на допир, кој носи удобност и пријатност во топлите летни денови. Добрата заштита од сонцето го прави незаменлив дел од гардеробата на секоја жена која сака да ужива во природата, да оди на риболов или едноставно да шета низ сончевиот град. Отворите за вентилација обезбедуваат добра прозрачност. Доколку сакате стилска и функционална капа за претстојното лето, овој шешир NEW ERA ESSENTIAL е вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Женски шешир – lifestyle
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Шапка
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд NEW ERA
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шапка 105-0206-BLK
  1.943 MKD
  Заштеда 35%
  2.990 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Шапка JCAW122017-120
  1.369 MKD
  Заштеда 45%
  2.490 MKD
  големина
  ONE