на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Капа Sportswear
NIKE Капа Sportswear
NIKE Капа Sportswear
NIKE Капа Sportswear
NIKE

NIKE Капа Sportswear

код на производ: CK5324-100
1.790 MKD
1.790 MKD
1.611 MKD
Заштеда: 179 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 60
 • LG
  LG
 • 58
 • MD
  MD
 • 56-60
  56-60
 • 55
  55
 • SM
  SM
 • 62
  62
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear е унисекс капа што ќе обожавате да ја носите кога сакате да се заштитите од сонцето. Неструктурираниот врв на капата и нејзиниот раб ѝ даваат опуштен изглед и добра покриеност. Меката ткаенината обезбедува удобност додека се носи. Извезената графика и добро познатиот Nike изглед ја откриваат вашата спортска страна и љубовта кон брендот.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Везена графика
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи