на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Капа Semiury
NAPAPIJRI Капа Semiury
NAPAPIJRI Капа Semiury
NAPAPIJRI Капа Semiury
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Капа Semiury

код на производ: NP0A4FRZ1601
2.490 MKD
2.490 MKD
2.490 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • OS
  OS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Napapijri SEMIURY е женска зимска капа која ќе ве воодушеви со својот врвен квалитет и мотивите на норвешкото знаме на предната страна. Ќе ви биде верен сојузник за време на зимските авантури и ќе ви пружи топлина во зимските денови. Со оваа женска зимска капа, студот повеќе не е пречка за повеќечасовно шетање низ градот. Достапен во различни бои, тој е стилски моден додаток на секоја есенско/зимска облека.
Спецификација:

 • Женска зимска капа
 • Материјал: 75% акрилик, 10% волна, 10% полиамид, 5% вискоза

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За жени
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Капа VN0A3ILLBD5
  2.023 MKD
  Заштеда 30%
  2.890 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Капа VN0A7UENBLK
  2.090 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW122017-124
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW122017-116
  1.743 MKD
  Заштеда 30%
  2.490 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа JCAW222018-320
  2.303 MKD
  Заштеда 30%
  3.290 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Капа HK0123
  1.193 MKD
  Заштеда 40%
  1.988 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY