на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NAPAPIJRI Капа Semiury
NAPAPIJRI Капа Semiury
NAPAPIJRI Капа Semiury
NAPAPIJRI Капа Semiury
NAPAPIJRI

NAPAPIJRI Капа Semiury

код на производ: NP0A4FRTR541
2.490 MKD
2.490 MKD
1.992 MKD
Заштеда: 498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • CHLD
  CHLD
 • L
  L
 • M
  M
 • NS
  NS
 • ONE
  ONE
 • OS
  OS
 • OSFA
  OSFA
 • OSFL
  OSFL
 • OSFM
  OSFM
 • OSFW
  OSFW
 • OSFY
  OSFY
 • PRO
  PRO
 • S
  S
 • UNSZ
  UNSZ
 • YTH
  YTH
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Napapijri SEMIURY е машка зимска капа која ќе ве воодушеви со својот врвен квалитет и мотивите на норвешкото знаме на предната страна. Ќе ви биде верен сојузник за време на зимските авантури и ќе ви пружи топлина во зимските денови. Со оваа женска зимска капа, студот повеќе не е пречка за повеќечасовно шетање низ градот. Достапен во различни бои, тој е стилски моден додаток на секоја есенско/зимска облека.
Спецификација:

 • Машка зимска капа
 • Материјал: 75% акрилик, 10% волна, 10% полиамид, 5% вискоза

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба EQU
  Пол За мажи
  Бренд NAPAPIJRI
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи