на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Капа Jordan Utility
NIKE Капа Jordan Utility
NIKE Капа Jordan Utility
NIKE Капа Jordan Utility
NIKE

NIKE Капа Jordan Utility

код на производ: DM8272-010
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Чувајте ја „Jordan Utility Unisex Lifestyle Cap“ унисекс lifestyle капата при рака кога сакате брзо да се загреете на студени излети. Направена од мек, еластичен акрилик со метално Jumpman лого прикачено на манжетната.
Спецификација:

 • Манжетна
 • Метално Jumpman лого
 • Рачно перење
 • Состав: 100% акрилик

 • карактеристики вредност
  Категорија Капа
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Капа FN4672-100
  1.832 MKD
  Заштеда 20%
  2.290 MKD