на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Капа BUCKET HAT
adidas Капа BUCKET HAT
adidas Капа BUCKET HAT
adidas Капа BUCKET HAT
adidas Капа BUCKET HAT
adidas Капа BUCKET HAT
adidas Капа BUCKET HAT
adidas Капа BUCKET HAT
adidas

adidas Капа BUCKET HAT

код на производ: H09036
1.688 MKD
1.688 MKD
1.013 MKD
Заштеда: 675 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 58-59
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Зголемете го нивото на вашиот гламурозен стил со adidas BUCKET HAT женскиот lifestyle шешир. Златниот 3D вез му дава шик нота на класичното adidas брендирање.

Спецификација:

• Материјал: 100% полиестер

• Боја: Црна

карактеристики вредност
Категорија Капа
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни

слични производи

Sačuvano u omiljne
Капа VN0A3ILLBD5
2.023 MKD
Заштеда 30%
2.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Капа VN0A7UENBLK
2.090 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Капа JCAW122017-124
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Капа JCAW122017-116
1.743 MKD
Заштеда 30%
2.490 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Капа JCAW222018-320
2.303 MKD
Заштеда 30%
3.290 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
BV
CHLD
L
M
NS
ONE
OS
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
S
UNSZ
YTH
Sačuvano u omiljne
Капа HK0123
1.193 MKD
Заштеда 40%
1.988 MKD
големина
OSFA
OSFC
OSFM
OSFW
OSFY