на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL
adidas

adidas Kачкет TREFOIL BASEBALL

код на производ: EC3603
1.288 MKD
1.288 MKD
1.288 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 58-59
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas TREFOIL BASEBALL унисекс капа има класичен спортски изглед и удобна памучна конструкција. Со совршено закривен преден раб, оваа капа е подготвена да ја комплетира вашата облека. Направен е од удобен памук и има големо извезено лого со три листови на централниот преден дел. Прилагодлив ремен на задната страна ви овозможува да го прилагодите според вашите потреби.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Заоблен преден раб
 • Прилагодлив ремен со D тока на задната страна
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Маица HC3076
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.602 MKD
  Заштеда 30%
  2.288 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи HL9220
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  888 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи S21490
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  692 MKD
  Заштеда 30%
  988 MKD
  големина
  2730
  3134
  3538
  3942
  4346
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи GD3576
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  788 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи FT8524
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  888 MKD
  големина
  1518
  1922
  2326
  2730
  3134
  3436
  3538
  3739
  3942
  4042
  4345
  4346
  4750
  5154
  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  713 MKD
  Заштеда 40%
  1.188 MKD
  големина
  1
  NS
  OG

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Kачкет DV5434-258
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Kачкет 60285251
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  големина
  OSFA
  OSFC
  OSFM
  OSFW
  OSFY