на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW ERA Kачкет New York Yankees Clean Camo
NEW ERA Kачкет New York Yankees Clean Camo
NEW ERA Kачкет New York Yankees Clean Camo
NEW ERA Kачкет New York Yankees Clean Camo
NEW ERA Kачкет New York Yankees Clean Camo
NEW ERA Kачкет New York Yankees Clean Camo
NEW ERA

NEW ERA Kачкет New York Yankees Clean Camo

код на производ: 11579473
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Машката lifestyle капа New Era New York Yankees Clean Camo е лесен начин да постигнете свеж изглед. Тоа ви овозможува да комбинирате опуштен стил со љубовта кон MLB. Обликуваната круна со структурирани предни панели е покриена со атрактивен камо принт, додека задните мрежести панели се во контрастна боја. Заоблениот визир ќе ви обезбеди одлична заштита за време на топлите сончеви денови, а прилагодливиот ремен на задната страна ви овозможува да изберете најудобно вклопување.
Спецификација:

 • Класична конструкција од шест панели
 • Заоблен визир
 • Прилагодлив ремен на задната страна
 • Camo print и тимско лого на предната страна
 • Состав: Предни панели: 100% памук; задни мрежести панели: % полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол За мажи
  Бренд NEW ERA
  Возраст За возрасни

  слични производи