на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas Kачкет BASEB CLASS TRE
adidas

adidas Kачкет BASEB CLASS TRE

код на производ: IL4845
Šifra proizvođača: FUC24
1.188 MKD
1.188 MKD
950 MKD
Заштеда: 238 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

слични производи