на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Kачкет U NK APEX BUCKET SQ CORD L
NIKE Kачкет U NK APEX BUCKET SQ CORD L
NIKE Kачкет U NK APEX BUCKET SQ CORD L
NIKE Kачкет U NK APEX BUCKET SQ CORD L
NIKE

NIKE Kачкет U NK APEX BUCKET SQ CORD L

код на производ: FB5385-346
2.090 MKD
2.090 MKD
2.090 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1X
  1X
 • 2X
  2X
 • 2XL
  2XL
 • 2XS
  2XS
 • 3X
  3X
 • 3XL
  3XL
 • 4XL
  4XL
 • 60
 • LG
  LG
 • 58
 • MD
  MD
 • 56-60
 • 55
 • SM
  SM
 • 62
 • XS
  XS
 • YLG
  YLG
 • YMD
  YMD
 • YSM
  YSM
 • YXL
  YXL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба Текстил
Пол Unisex
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Чорапи DX5075-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Чорапи SX2554-101
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
690 MKD
големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Чорапи DX5075-911
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Чорапи DX5074-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
495 MKD
Заштеда 50%
990 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Чорапи DX5089-105
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL