на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Kачкет Premium Essentials
adidas Kачкет Premium Essentials
adidas Kачкет Premium Essentials
adidas Kачкет Premium Essentials
adidas Kачкет Premium Essentials
adidas Kачкет Premium Essentials
adidas Kачкет Premium Essentials
adidas Kачкет Premium Essentials
adidas

adidas Kачкет Premium Essentials

код на производ: IL4884
Šifra proizvođača: EUD87
1.688 MKD
1.688 MKD
1.350 MKD
Заштеда: 338 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Ако сакате еден додаток што ќе го искористите до крај, тогаш тоа е унисекс капчето на adidas Premium Essentials. Неговата функционалност е несомнена бидејќи ги задоволува вашите потреби за покривање на главата во текот на целата година. Уживајте во активностите на отворено, каде и да одите, бидејќи нејзиниот раб штити и од сонце и од ветер. Го одработивте тренингот, давајќи го најдоброто од себе на теренот, сега е време да и дозволите на вашата кожа да дише, а тоа се постигнува преку изборот на ткаенина, перфорации и памучна лента што впива пот. Логото на adidas го краси централното место на оваа капа, што е во склад со минималистичката естетика на моделот. Моделот adidas Premium Essentials е дел од линијата Better Cotton, која го подобрува производството на памук на глобално ниво, носејќи придобивки за производителите, планетата и крајните клиенти.
Спецификација:

 • Унисекс капа за секој ден
 • Лого на adidas
 • Памучна лента која впива пот
 • Подобра линија на памук
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи IB9387
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  591 MKD
  Заштеда 25%
  788 MKD
  големина
  L
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60364245
  2.190 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60364250
  2.190 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60364302
  2.090 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60364294
  2.090 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60364281
  2.090 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60364300
  2.090 MKD