на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Kачкет PE DAD CAP
adidas Kачкет PE DAD CAP
adidas Kачкет PE DAD CAP
adidas Kачкет PE DAD CAP
adidas Kачкет PE DAD CAP
adidas Kачкет PE DAD CAP
adidas Kачкет PE DAD CAP
adidas Kачкет PE DAD CAP
adidas

adidas Kачкет PE DAD CAP

код на производ: IL4884
Šifra proizvođača: EUD87
1.688 MKD
1.688 MKD
1.688 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 58-59
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Чорапи IB9378
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
889 MKD
Заштеда 10%
988 MKD
големина
1518
1922
2326
2730
3134
3436
3538
3739
3942
4042
4345
4346
4750
5154
Sačuvano u omiljne
Чорапи IB9387
Prosecna ocena:
glas
1
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
630 MKD
Заштеда 20%
788 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Чорапи FM0643
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
552 MKD
Заштеда 30%
788 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Чорапи GD3576
Prosecna ocena:
glas
2
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
630 MKD
Заштеда 20%
788 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Чорапи IB9390
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
709 MKD
Заштеда 10%
788 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Чорапи IL5026
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
788 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL