на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW ERA Kачкет WMNS LEAGUE ESS 9FORTY NEYYAN SCAHRD
NEW ERA Kачкет WMNS LEAGUE ESS 9FORTY NEYYAN SCAHRD
NEW ERA Kачкет WMNS LEAGUE ESS 9FORTY NEYYAN SCAHRD
NEW ERA Kачкет WMNS LEAGUE ESS 9FORTY NEYYAN SCAHRD
NEW ERA Kачкет WMNS LEAGUE ESS 9FORTY NEYYAN SCAHRD
NEW ERA Kачкет WMNS LEAGUE ESS 9FORTY NEYYAN SCAHRD
NEW ERA

NEW ERA Kачкет WMNS LEAGUE ESS 9FORTY NEYYAN SCAHRD

код на производ: 60364316
1.890 MKD
1.890 MKD
1.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 54-62
  • 54-62
  • 56-60
  • 54-62
  • 54-62
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол За жени
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara