на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW ERA Kачкет FEMALE LEAGUE ESS 9FORTY®
NEW ERA Kачкет FEMALE LEAGUE ESS 9FORTY®
NEW ERA Kачкет FEMALE LEAGUE ESS 9FORTY®
NEW ERA Kачкет FEMALE LEAGUE ESS 9FORTY®
NEW ERA Kачкет FEMALE LEAGUE ESS 9FORTY®
NEW ERA Kачкет FEMALE LEAGUE ESS 9FORTY®
NEW ERA

NEW ERA Kачкет FEMALE LEAGUE ESS 9FORTY®

код на производ: 60364310
1.890 MKD
1.890 MKD
1.890 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 54-62
  • 54-62
  • 54-62
  • 54-62
  • 54-62
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara