на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW ERA Kачкет TEAM SIDE PATCH 9FORTY CHIBUL BLKFDR
NEW ERA Kачкет TEAM SIDE PATCH 9FORTY CHIBUL BLKFDR
NEW ERA Kачкет TEAM SIDE PATCH 9FORTY CHIBUL BLKFDR
NEW ERA Kачкет TEAM SIDE PATCH 9FORTY CHIBUL BLKFDR
NEW ERA

NEW ERA Kачкет TEAM SIDE PATCH 9FORTY CHIBUL BLKFDR

код на производ: 60364397
1.990 MKD
1.990 MKD
1.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 54-62
  • OSFC
    OSFC
  • 58-59
  • 56-57
  • 54-55
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara