на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW ERA Kачкет CORD 9FORTY NEYYAN BLKBLK
NEW ERA Kачкет CORD 9FORTY NEYYAN BLKBLK
NEW ERA Kачкет CORD 9FORTY NEYYAN BLKBLK
NEW ERA Kачкет CORD 9FORTY NEYYAN BLKBLK
NEW ERA Kачкет CORD 9FORTY NEYYAN BLKBLK
NEW ERA Kачкет CORD 9FORTY NEYYAN BLKBLK
NEW ERA

NEW ERA Kачкет CORD 9FORTY NEYYAN BLKBLK

код на производ: 60364179
2.190 MKD
2.190 MKD
2.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 54-62
  • OSFC
    OSFC
  • 58-59
  • 56-57
  • 54-55
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи