на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Kачкет JAN JORDAN ESSENTIALS CAP
NIKE Kачкет JAN JORDAN ESSENTIALS CAP
NIKE Kачкет JAN JORDAN ESSENTIALS CAP
NIKE Kачкет JAN JORDAN ESSENTIALS CAP
NIKE

NIKE Kачкет JAN JORDAN ESSENTIALS CAP

код на производ: 9A0724-023
1.190 MKD
1.190 MKD
1.190 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
 • NSZ
  NSZ
 • ONE
  ONE
 • OSFA
  OSFA
 • UNSZ
  UNSZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Чорапи DX5089-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Чорапи DH6170-911
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.190 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Торбица DB0490-004
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.352 MKD
Заштеда 20%
1.690 MKD
големина
1
1SIZ
BV
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Чорапи SX4508-001
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
790 MKD
големина
L
M
S
XL