на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW ERA Kачкет TAZ SUPERMAN 9FIFTY
NEW ERA Kачкет TAZ SUPERMAN 9FIFTY
NEW ERA Kачкет TAZ SUPERMAN 9FIFTY
NEW ERA Kачкет TAZ SUPERMAN 9FIFTY
NEW ERA

NEW ERA Kачкет TAZ SUPERMAN 9FIFTY

код на производ: 60414437
2.790 MKD
2.790 MKD
2.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 4346
  4346
 • 4750
  4750
 • 61-64
 • 58-61
 • 55-58
 • 54-62
 • 61
 • X/M
  X/M
 • XL/X
  XL/X
 • XL2X
  XL2X
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи