на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Kачкет Sportswear Heritage 86 Futura Washed
NIKE Kачкет Sportswear Heritage 86 Futura Washed
NIKE Kачкет Sportswear Heritage 86 Futura Washed
NIKE Kачкет Sportswear Heritage 86 Futura Washed
NIKE

NIKE Kачкет Sportswear Heritage 86 Futura Washed

код на производ: 913011-363
1.590 MKD
1.590 MKD
1.272 MKD
Заштеда: 318 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
 • Унив.
 • Унив.
 • Унив.
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Унисекс капчето Nike Sportswear Heritage 86 Futura Washed го носи класичниот дизајн на спортски додаток. Повеќенаменски модел, идеален е за носење во текот на целата година, без разлика дали тренирате или сакате да го комплетирате вашиот секојдневен изглед. Меката ткаенина од диагл е пријатна за кожата, па удобноста е загарантирана секогаш кога ќе ја облечете. Дизајнот со 6 панели совршено се прилагодува на обликот на главата, додека прилагодливото затворање обезбедува персонализирано вклопување. Малите отвори во секоја од панелите придонесуваат за дишење кога температурите се високи. Заоблениот визир ги штити очите и лицето од сончевите зраци.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • 6 панели
 • Прилагодливо затворање
 • Рачно перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5075-911
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DH6170-911
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Торбица 9B0533-023
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.790 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Торбица DR6271-227
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.194 MKD
  Заштеда 40%
  1.990 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT