на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

GOORIN BROS Kачкет Acid Panther
GOORIN BROS Kачкет Acid Panther
GOORIN BROS Kачкет Acid Panther
GOORIN BROS Kачкет Acid Panther
GOORIN BROS Kачкет Acid Panther
GOORIN BROS Kачкет Acid Panther
GOORIN BROS

GOORIN BROS Kачкет Acid Panther

код на производ: 101-0603-BLK
2.490 MKD
2.490 MKD
1.992 MKD
Заштеда: 498 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • NSZ
  NSZ
 • OneSize
 • OSFA
  OSFA
 • UNSZ
  UNSZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Goorin Bros Acid Panther е унисекс lifestyle капа што ќе сакате да ја носите во секое време, каде било. Одличен детал и додаток на секоја облека. Предниот дел на капчето и работ обезбедуваат покривање до совршена мера, а задниот дел на капчето дава можност за дишење, благодарение на мрежестиот материјал. Сликата на пантерот на предната страна додава на моќниот и ефективен изглед. Прилагодливата задна страна овозможува максимално прилагодување кон вас, вашите желби и потреби.
Спецификација:

 • Унисекс, прилагодлива капа
 • Мрежа на задната страна
 • Графика на предната страна

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд GOORIN BROS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи