на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Kачкет KIDS LEAGUE ESSENTIAL 940 NEYYAN NO
NEW ERA

NEW ERA Kачкет KIDS LEAGUE ESSENTIAL 940 NEYYAN NO

код на производ: 12745559
1.390 MKD
1.390 MKD
1.251 MKD
Заштеда: 139 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 54-62
  54-62
 • 12OZ
  12OZ
 • 14OZ
  14OZ
 • 16OZ
  16OZ
 • BV
  BV
 • 52-53
 • 60
  60
 • 59
  59
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 60-61
  60-61
 • 58-59
  58-59
 • 56-57
  56-57
 • 54-55
  54-55
 • PRO
  PRO
 • 58
  58
 • 54-62
  54-62
 • 54-55
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NEW ERA
Возраст Мали деца
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи