на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Kачкет METALLIC LOGO 9FORTY NEYYAN
NEW ERA Kачкет METALLIC LOGO 9FORTY NEYYAN
NEW ERA Kачкет METALLIC LOGO 9FORTY NEYYAN
NEW ERA Kачкет METALLIC LOGO 9FORTY NEYYAN
NEW ERA

NEW ERA Kачкет METALLIC LOGO 9FORTY NEYYAN

код на производ: 60298681
Prosečna ocena:
1.690 MKD
1.690 MKD
1.521 MKD
Заштеда: 169 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 56-60
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол За жени
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни
Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на buzzsneakers.mk.

 • mila
  mila

  .

  14.05.2023. 17:34

слични производи