на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NEW ERA Kачкет LOONEY TUNES 9FORTY TAZ
NEW ERA Kачкет LOONEY TUNES 9FORTY TAZ
NEW ERA Kачкет LOONEY TUNES 9FORTY TAZ
NEW ERA Kачкет LOONEY TUNES 9FORTY TAZ
NEW ERA

NEW ERA Kачкет LOONEY TUNES 9FORTY TAZ

код на производ: 60298659
1.890 MKD
1.890 MKD
1.323 MKD
Заштеда: 567 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 54-62
  • 54-62
  • 54-62
  • 54-62
  • 54-62
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи