на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Kачкет REPREVE 9FORTY CHIBUL GRAOTC
NEW ERA Kачкет REPREVE 9FORTY CHIBUL GRAOTC
NEW ERA Kачкет REPREVE 9FORTY CHIBUL GRAOTC
NEW ERA Kачкет REPREVE 9FORTY CHIBUL GRAOTC
NEW ERA

NEW ERA Kачкет REPREVE 9FORTY CHIBUL GRAOTC

код на производ: 60298762
1.890 MKD
1.890 MKD
1.701 MKD
Заштеда: 189 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи