на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Kачкет LEAGUE ESSENTIAL 9FORTY NEYYAN SNDWHI
NEW ERA Kачкет LEAGUE ESSENTIAL 9FORTY NEYYAN SNDWHI
NEW ERA Kачкет LEAGUE ESSENTIAL 9FORTY NEYYAN SNDWHI
NEW ERA Kачкет LEAGUE ESSENTIAL 9FORTY NEYYAN SNDWHI
NEW ERA

NEW ERA Kачкет LEAGUE ESSENTIAL 9FORTY NEYYAN SNDWHI

код на производ: 60298721
1.690 MKD
1.690 MKD
1.521 MKD
Заштеда: 169 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи