на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW ERA Kачкет US STATE WORDMARK TRUCKER NEWERA NOV
NEW ERA Kачкет US STATE WORDMARK TRUCKER NEWERA NOV
NEW ERA Kачкет US STATE WORDMARK TRUCKER NEWERA NOV
NEW ERA Kачкет US STATE WORDMARK TRUCKER NEWERA NOV
NEW ERA

NEW ERA Kачкет US STATE WORDMARK TRUCKER NEWERA NOV

код на производ: 60298831
1.990 MKD
1.990 MKD
1.791 MKD
Заштеда: 199 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
 • 54-62
  54-62
 • 54-62
  54-62
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Kачкет
Основната поделба EQU
Пол Unisex
Бренд NEW ERA
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
Trenutno nema komentara

слични производи