на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

GOORIN BROS Kачкет The Baddest Boy
GOORIN BROS Kачкет The Baddest Boy
GOORIN BROS Kачкет The Baddest Boy
GOORIN BROS Kачкет The Baddest Boy
GOORIN BROS

GOORIN BROS Kачкет The Baddest Boy

код на производ: 101-0493-BLK
2.490 MKD
2.490 MKD
2.241 MKD
Заштеда: 249 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • NSZ
  NSZ
 • OneSize
 • OSFA
  OSFA
 • UNSZ
  UNSZ
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

GOORIN BROS The Baddest Boy е унисекс капа со препознатлив, урбан дизајн. Текстилот, животните, боите и светлите зборови ќе продолжат да се менуваат, но нашата оригинална силуета останува иста. Одново и одново ќе бидете сигурни што ќе добиете со нашата капа. Секогаш уметност; никогаш само капа. Нема грешка. Секоја наша капа доаѓа со холографска етикета, што е доказ за автентичноста. Што се однесува до удобноста, сакаме само да нагласиме дека најдобрите капачиња доаѓаат од најдобрите материјали - токму од оние што ги користиме: висококвалитетна мрежа и најудобните ленти што ја отстрануваат потта. Затоа можете лесно да ги носите нашите капи цел ден, секој ден. Ние сме тука да обезбедиме квалитетни капи на квалитетни луѓе. Спецификација:

 • Капа, унисекс – lifestyle
 • Лента со дупки за прилагодување на обемот на задниот дел од главата
 • Материјал: 57% полиестер / 43% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба EQU
  Пол Unisex
  Бренд GOORIN BROS
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  слични производи