на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Kачкет Sportswear Heritage 86
NIKE Kачкет Sportswear Heritage 86
NIKE Kачкет Sportswear Heritage 86
NIKE Kачкет Sportswear Heritage 86
NIKE

NIKE Kачкет Sportswear Heritage 86

код на производ: 943092-043
1.390 MKD
1.390 MKD
695 MKD
Заштеда: 695 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
 • Унив.
 • Унив.
 • Унив.
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Heritage 86 е унисекс капа што ќе ви ја обезбеди потребната заштита од сонце и ветер. Со стандарден раб и прилагодлив ремен на задната страна, оваа капа е идеална за секојдневно носење. Технологијата за исфрлање пот ви помага да останете суви и свежи дури и кога температурите на воздухот се високи. Класичниот спортски стил е нагласен со автентично метално лого Swoosh, кое јасно говори за вашата љубов кон брендот. Конструкцијата со шест панели со мали извезени отвори и полиестерска конструкција го зголемуваат чувството на удобност и удобност.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Рачно перење
 • Лого на Swoosh
 • Состав: 100% полиестер
 • Прилагодливо задно затворање

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5075-911
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DH6170-911
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Торбица 9B0533-023
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.790 MKD
  големина
  1
  12OZ
  14OZ
  16OZ
  BV
  CHLD
  L
  M
  NS
  ONE
  OS
  OSFA
  OSFL
  OSFM
  OSFW
  OSFY
  PRO
  S
  UNSZ
  YTH
  Sačuvano u omiljne
  Торбица DR6271-227
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.194 MKD
  Заштеда 40%
  1.990 MKD
  големина
  1
  1SIZ
  BV
  MISC
  OSFT