на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Kачкет Jordan 23 Engineered Classic99
NIKE Kачкет Jordan 23 Engineered Classic99
NIKE Kачкет Jordan 23 Engineered Classic99
NIKE Kачкет Jordan 23 Engineered Classic99
NIKE

NIKE Kачкет Jordan 23 Engineered Classic99

код на производ: DV3150-010
2.290 MKD
2.290 MKD
1.832 MKD
Заштеда: 458 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • Унив.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Комплетирајте ја вашата облека за секој ден со унисекс капчето Nike Jordan 23 Engineered Classic99. Ставете го ова капаче и гордо прикажете го вашиот омилен бренд и неговото наследство. Логото Jumpman и 23 детали за дизајн го прават впечатлив. Бравата на задната страна ви овозможува да го прилагодите обемот на капачето според вашите потреби.
Спецификација:

 • Унисекс капа
 • Копче за прилагодување на обемот на задната страна
 • Рачно перење
 • Материјал: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба Текстил
  Пол Unisex
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи SX2554-001
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5089-010
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.290 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи DX5089-102
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.190 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Чорапи SX2554-101
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  690 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL