на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NIKE Kачкет Jordan Jumpman Classic99 Metal
NIKE Kачкет Jordan Jumpman Classic99 Metal
NIKE Kачкет Jordan Jumpman Classic99 Metal
NIKE Kачкет Jordan Jumpman Classic99 Metal
NIKE

NIKE Kачкет Jordan Jumpman Classic99 Metal

код на производ: CW6410-255
2.290 MKD
2.290 MKD
2.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  1
 • 1SIZ
  1SIZ
 • 56-60
  56-60
 • 54-62
 • 48-49
  48-49
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Останете фокусирани на играта со унисекс капче на Jordan Jumpman Classic99 Metal. Изработен е од флексибилен ткаен материјал, со заоблен визир и метална значка Jumpman во средината. Се состои од шест лесни панели, на кои е додаден еластичен материјал, за совршено вклопување. Ременот на задниот дел од главата со тока ви овозможува да го прилагодите на саканата големина. Со едноставен дизајн, лесно се вклопува со сите спортски облеки. Спецификација:

 • Капа - унисекс lifestyle
 • Заоблен визир
 • Шест панели
 • Прилагодлив ремен за вратот
 • Metal Jumpman знак
 • Материјал: 100% најлон. Предна обвивка: 65% полиестер, 35% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Kачкет
  Основната поделба Текстил
  Пол За мажи
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на buzzsneakers.mk.
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Чорапи SX5546-100
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  833 MKD
  Заштеда 30%
  1.190 MKD
  големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Маица FB9786-386
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.511 MKD
  Заштеда 10%
  2.790 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица DX9597-687
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.151 MKD
  Заштеда 10%
  2.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица DQ1047-657
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.592 MKD
  Заштеда 20%
  1.990 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица DX9462-655
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.151 MKD
  Заштеда 10%
  2.390 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL
  Sačuvano u omiljne
  Маица DZ2848-534
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.881 MKD
  Заштеда 10%
  2.090 MKD
  големина
  1X
  2X
  2XL
  2XS
  3X
  3XL
  4XL
  L
  LG
  M
  MD
  NS
  S
  SM
  XL
  XS
  YLG
  YMD
  YSM
  YXL

  слични производи